O firmě

Vážení zákazníci, vítejte na mé internetové prezentaci.

Dovolte abych se představil. Jmenuji se Aleš Gardoň. Již v kominickém učení jsem se rozhodl, že se tato speciální profese stane mým koníčkem a zároveň prací na plný úvazek. Proto i vaše komíny udržuji v kondici už od roku 2011. 

Nové technologické postupy v čištění komínů a jejich konstrukce, mne stále ženou kupředu. Jako správný člen moravského kominického společenstva Brno se pravidelně vzdělávám a seznamuji se s novinkami. Získané vědomosti poté implementuji na reálných projektech. 

Krom klasické kominické činnosti, nabízím frézování a vložkování komínů a to zejména v obci Dětřichov, Břidličná, Rýmařov, Malá Morávka, Ryžoviště, Malá Štáhle, Velká Štáhle, Horní Město, Tvrtkov, Lomnice, Moravský Beroun, Budišov nad Budišovkou, Dvorce, Křišťanovice, Bílčice, Leskovec nad Moravicí, Norberčany, Stará Libavá, Horní Loděnice, Domašov nad Bystřicí, Jívová, Šternberk, Velká Bystřice, Uničov, Dlouhá Loučka, Paseka, Hnojice, Lužice, Želechovice, Babice, Mladějovice, Náklo, Horka nad Moravou, Olomouc, Litovel. 

Těším se na shledání

Pár foteček z práce

© 2011 Kominictví Aleš Gardoň, Dětřichov nad Bystřicí 17. tel. 734498699 | epartak.cz
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!